www.prekladatel.com # čeština - němčina

Překlady

Rychle, kvalitně a hlavně spolehlivě přeložíme Vaše texty z/do německého jazyka včetně různých grafických úprav textu. Dále zajistíme korekturu překladů rodilým mluvčím. V současné době se na naše služby spoléhá řada českých a mezinárodních společností, jiné překladatelské agentury a v neposlední řadě i zákazníci ze soukromého sektoru. Stačí se podívat do referencí.

Cena za překlady je jen 220,- Kč za jednu NS. Navíc Vám nabízíme další možnosti slev za delší překlady! Více podrobností najdete v ceníku.

Další služby:

Non-stop service - Potřebujete rychle překlad? Není problém, jsme Vám neustále k dispozici. Na poptávky zaslané emailem reagujeme během jednoho pracovního dne, na telefonické objednávky samozřejmě ihned.

Individuální přístup – Nejste pro nás jen „další zakázka“. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně. Vyhotovíme Vám zcela bezplatně nabídku (konečná cena za překlad vč. termínu dodání).

Znalost vlastních hranic – Nepřijímáme každou zakázku a každý překlad. Známe naše hranice a bereme jen zakázky, u kterých dokážeme zaručit 100% odbornost a přesnost překladů. Jde nám v první řadě o spokojenost našich zákazníků.

Korektura překladu – Všechny překlady necháváme zkontrolovat rodilým mluvčím. Tato kontrola je již zahrnuta v základní ceně za překlad a nepřináší pro Vás, jako zákazníka, další náklady.